Jesteśmy z innej bajki - zaprzyjaźnijmy się!

Inna Bajka powstała z przekory i chęci, by dowieść, że gotowe danie może mieć ogromną wartość. Jako specjaliści udowadniamy, że posiłek oparty między innymi o kaszę,  suszone warzywa, owoce i płatki owsiane może być smaczny,  wpływać korzystnie na nasze zdrowie i zostać przygotowany w zaledwie 5 minut. Proste? Jak bajka o Czerwonym Kapturku!

ENERGETYCZNE ŚNIADANIA!

Oprzyjmy się o liczby - 5 minut i gotowe, 6 rodzajów owsianek, 3 jaglanki i 5 musli. Z matematyki zawsze byliśmy dobrzy! Wgryź się w to i nabierz rozpędu na cały dzień!

KRZEPIĄCE OBIADY!

Ty zalewasz je wodą, one wspierają Cię energią opartą o zdrowe składniki i charakterystyczny, doskonały smak. Kulinarna podróż czeka. Ruszamy?

SLOOOOOOW FOOD!

Dajemy Wam gotowy posiłek, który może być bazą do kolejnych niepowtarzalnych przepisów. Wystarczy trochę inwencji twórczej (lub przepis z opakowania)!

SUPER DOBRO!

Niczym Batman, Superman i Iron-man - zawsze pod ręką, gotowe by dostarczyć Ci energii i zaspokoić Twój wysublimowany gust. Używajcie jako przekąski lub dodatku!

Dlaczego nasze przysmaki są takie suuuupeeeer?

Czerpiąc z naszego doświadczenia, stworzyliśmy niecodzienne mieszanki suszonych warzyw, kasz, płatków i owoców. 100% roślinnej, zbilansowanej diety! Odcinamy się od konserwantów i aromatów, antyzbrylaczy, substancji przeciwutleniających czy barwników. Nasze zdrowo pomieszane receptury są "czyste", a składniki pochodzą prosto z natury!

Jak i gdzie nas znajdziesz?

Patronem smakołyków spod znaku "Inna Bajka" jest zając Dziki Dostawca! Zawsze ma taczki pełne roboty, jednak znajdzie czas, żeby dostarczyć również Wasze ulubione potrawy - na terenie kraju i poza jego granicami! Dzięki niemu realizujemy dostawy w 24 godziny! Pamiętaj - jeśli zrobisz zamówienie za 60 zł zapłacić za przesyłkę połowę, a wybierając produkty za 120 zł, za przesyłkę nie zapłacisz nic!

Potwierdzam - Dziki Dostawca!

Na co więc czekasz?

Jeśli jesteś Rannym Ptaszkiem, zalataną osobą, która od wczesnego świtu jest w pełni gotowa na nadchodzący dzień, zwróć uwagę na nasze śniadanka, 5 minut i pożywny, pyszny posiłek napędzi Cię do kolejnych wyzwań! Porę lunchu zagospodaruj jak chcesz, my mówimy - 5 minut, tylko tyle wystarczy by zadowolić się sycącym obiadem. W porze obiadowej odczuwasz apetyt niczym Głodny Wilk? Polub nasze dania slow food, stanowiące zarówno gotowy posiłek jak i będące inspiracją dla poszukiwaczy smaków. Do deserów, napojów, lub po prostu jako przekąski możesz użyć Super Dobra. Posyp, dodaj, zmieszaj, podgryź! 😉

Na co jeszcze czekamy? Spotkajmy się w Innej Bajce, gdzie nasza Dzika Ferajna dokłada wszelkich starań by dostarczyć Ci tego co najważniejsze!

.